Bizi Takip Et

galadavetiyem.com

Gala Reklamcılık ve Baskı Teknolojileri kurulduğu 1990 yılından bu yana en mutlu günlerinizde hep yanınızda olmayı amaç edinmiştir. Uzman kadromuz ve 28 yıllık tecrübemizle tasarladığımız en seçkin davetiye ve nikah şekeri modellerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Tasarımlarımız tamamen sizlerin memnuniyeti ve beğenisi esasına dayanmaktadır.

Gala, eşsiz ürünleri ile ülkemizin dört bir yanına kadar ulaşmış, sizlerin beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

GALA DAVETİYE; Tasarladığı binlerce DAVETİYE ve yüzlerce NİKAH ŞEKERİ ürünlerini Sirkeci-Eminönü İstanbul mağazasında sergilemektedir. Müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilen ürünlere ise galadavetiyem.com web sayfafımızdan ulaşabilirsiniz. Telefondan, mağazamızdan veya diğer sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi görüp siparişinizi verebilirsiniz.


facebook.com/galadavetiye34
instagram.com/galadavetiye34

galadavetiyem@hotmail.com

Ankara Caddesi No:123 Sirkeci-Eminönü İstanbul

0(212)5262827

NOT: MAĞAZAMIZ SADECE EMİNÖNÜ/İSTANBUL ADRESİNDE (Gala Davetiye) VE EYÜP/İSTANBUL ADRESİNDE  (Gala Ofset) BULUNMAKTADIR. FARKLI BİR İLDE VEYA İLÇELERDE HİZMET VERİLMEMEKTEDİR. EMEK VE İSİM HIRSIZLIĞI YAPAN FİRMALAR HAKKINDA YASAL İŞLEM SÜRECİ TAKİP EDİLMEKTEDİR.

Tüm Hakları Saklıdır - Gala Reklamcılık ve Baskı Teknolojileri - Gala Davetiye - Gala Davetiyem - www.galadavetiyem.com - www.galaofset.com - 2018